SKŁADNIKI AKTYWNE SHARLEY YOUTH ELIXIR

Składniki aktywne Sharley Youth Elixir pochodzą wprost z natury. Specjalnie wyselekcjonowane składniki tworzą innowacyjną formułę młodości. Poznaj ich moc działania i ciesz się nieprzemijającym pięknem.

EKSTRAKT Z ŻYWICY DRZEWA PISTACIA LETISCUS OPÓŹNIAJĄCY PROCESY STARZENIA

Zawarty w kremie Sharley Youth Elixir żywiczny olej Lakesis, pochodzący z endemicznego drzewa Pistacia Lentiscus, to niedawno odkryty dla kosmetologii naturalny aktywator tzw. protein młodości. Wytwarzana przez drzewo żywica spada na ziemię w postaci kropel, które twardnieją na kształt kryształów. Pozyskiwany z nich drogocenny olej umożliwia wczesną i skuteczną prewencję procesów starzeniowych w skórze. Systematycznie dostarczany olej Lakesis stymuluje większą i wydłużoną w czasie produkcję protein młodości, których naturalne wydzielanie przez skórę wyraźnie spada z wiekiem. Tymczasem ich aktywne działanie jest dla nas nieocenione. Zapobiega bowiem powstawaniu zmarszczek oraz pozwala zachować jędrność i elastyczność skóry na dłużej.

youth_elixir_skladniki_aktywne4
Składniki aktywne Sharley Youth Elixir

EFEKT „BOTOX LIKE” DZIĘKI OLEJKOWI Z LAWENDY FRANCUSKIEJ

Stoechiol to pozyskiwany metodą ekstrakcji nadkrytycznej olejek z Lawendy francuskiej (Lavandula stoechas). Ten aktywny składnik kremu Sharley Youth Elixir powoduje rozluźnienie i wygładzenie zmarszczek mimicznych, porównywalne z efektem stosowania botoksu. Jest to w 100% naturalny i bezpieczny mechanizm, który nie tylko rozluźnia, ale również wypełnia zmarszczki i powoduje lepsze napięcie skóry niwelując nierówności.

GŁĘBOKA REGENERACJA OLEJEM MORINGA

Olej pozyskiwany z nasion drzewa Moringa, nazywanego „drzewem cudów”, zawiera nadzwyczajne bogactwo składników odżywczych i antyoksydantów. Powoduje głębokie odżywienie i regenerację skóry oraz wzmacnia jej barierę ochronną, przeciwdziałając procesom starzenia. Olej Moringa bardzo skutecznie nawilża cerę, rozświetla i poprawia jej koloryt. Jego regenerujące właściwości uzupełnia obecny w eliksirze beta karoten. Z kolei olej jojoba i olej z kiełków pszenicy działają na skórę witalizująco i liftingująco.

Składniki aktywne Sharley Youth Elixir