RYTUAŁ MŁODOŚCI SHARLEY YOUTH ELIXIR

Rytuał młodości Sharley Youth Elixir to doskonały zabieg odmładzający. Wzmocnij działanie codziennej pielęgnacji kremem Sharley Youth Elixir. Przyjdź do Kliniki Sharley na liftingujący masaż twarzy, szyi i dekoltu z użyciem eliksiru młodości.

Rytuał Młodości Sharley Youth Elixir to niezwykle przyjemny i głęboko działający zabieg  łączący w sobie elementy aromaterapii, refleksoterapii oraz kosmetyki współczesnej.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST RYTUAŁ MŁODOŚCI SHARLEY YOUTH ELIXIR?

Rytuał Młodości Sharley Youth Elixir to zabieg dla każdej kobiety, która chce poprawić kondycję i wygląd twarzy, szyi i dekoltu. Podstawą zabiegu jest wyjątkowy, autorski masaż, który daje efekt odmłodzenia i liftingu. Masaż wykonuje się z wykorzystaniem eliksiru młodości Sharley Youth Elixir.

Rytuał młodości Sharley Youth Elixir

DZIAŁANIE RYTUAŁU MŁODOŚCI SHARLEY YOUTH ELIXIR

Struktura eliksiru wykorzystywanego podczas zabiegu Sharley Youth Elixir zbliżona jest do ciekłokrystalicznego cementu międzykomórkowego występującego naturalnie w skórze. Proteiny młodości z drzewa „Pistacia Lentiscus” oraz ekstrakt z lawendy Butterfly Lavender gwarantują efekt „botox like”. Dodatkowa zawartość olejku moringa sprawia, skóra otrzymuje sporą dawkę antyoksydantów. Olejki jojoba oraz z kiełków pszenicy witalizują i liftingują, a betakaroten poprawia koloryt skóry. Po zabiegu poprawia się elastyczność i nawilżenie skóry.

JAK WYGLĄDA RYTUAŁ MŁODOŚCI SHARLEY YOUTH ELIXIR

Rytuał Młodości Sharley Youth Elixir rozpoczyna się od delikatnego peelingu enzymatycznego. Po  peelingu kosmetolog nakłada na twarz, szyję i dekolt ciepły kompres aromaterapeutyczny, który przygotowuje skórę na przyjęcie czynnych składników zawartych w eliksirze młodości. Najważniejszą częścią zabiegu jest wyjątkowy, autorski masaż z użyciem Sharley Youth Elixir. Masaż ten zawiera w sobie elementy refleksoterapii i aromaterapii. Zastosowanie specjalnej techniki masażu opracowanej przez Magdę Bogulak sprawia, że zostaje wielokrotnie spotęgowane regenerujące i liftingujące działanie kremu.

ETAPY MASAŻU WYKONYWANEGO PODCZAS RYTUAŁU MŁODOŚCI SHARLEY YOUTH ELIXIR

  • Etap 1

Pierwszym etapem zabiegu jest stymulacja meridianów. W tym momencie uaktywnia się przepływ energii wzdłuż głównych kanałów. W efekcie następuje wzrost poziomu witalności i poprawa samopoczucia.

  • Etap 2

Drugi etap polega na masażu stref odruchowych głowy. Jest to przyjemna stymulacja receptorów twarzy i głowy która pobudza osłabione części ciała i uspokaja strefy hiperaktywne.

  • Etap  3

Trzecią część masażu stanowi digitopresura akupunktów twarzy. Polega to na wyrównaniu potencjałów energetycznych na ośmiu meridianach przebiegających przez głowę.

  • Etap 4

W czwartej części zabiegu wykonywany jest masaż małżowiny usznej. To wyjątkowa stymulacja wszystkich układów i narządów ciała.

  • Etap 5

Ostatni etap to masaż miorelaksacyjny twarzy i obręczy barkowej. Podczas masażu następuje rozluźnienie, dotlenienie i odżywienie mięśni, co wpływa pozytywnie na kondycję i wygląd skóry. Masaż znacząco poprawia napięcie dając spektakularny efekt liftingujący.

Dla podtrzymania efektu zabiegu zaleca się stosowanie preparatu Sharley Youth Elixir przez co najmniej cztery tygodnie.

Czas trwania zabiegu 1,5 godziny.

Zadzwoń i zarezerwuj termin wizyty już teraz!
tel: 22 636 46 64, 636 46 66