ELIKSIR MŁODOŚCI OD KOBIET DLA KOBIET

Eliksir młodości Sharley Youth Elixir został stworzony dla kobiet przez kobiety. To wyjątkowy krem odpowiadający na potrzeby każdego rodzaju cery, niezależnie od wieku.

„Całe moje życie koncentruje się wokół piękna kobiety. Dzielenie się nim oraz pielęgnowanie go daje mi zarówno zarówno zawodową satysfakcję jak i osobistą przyjemność. Sharley Youth Elixir to skondensowana dawka piękna, mój sekretny eliksir młodości. Dedykuję go swoim dwóm pięknym córkom, Idze i Martynie, które są dla mnie największym źródłem inspiracji. Polecam zaś wszystkim kobietom do codziennej pielęgnacji cery, aby czuły się piękne i młode niezależnie od wieku.”

Magda Bogulak

Eliksir młodości

100% KOBIECEJ NATURY

Stworzony dla kobiet przez kobiety, Sharley Youth Elixir w 100% odpowiada kobiecej naturze. Ta oparta na naturalnych składnikach roślinnych formuła zawiera najskuteczniejsze odmładzające substancje aktywne. Ich innowacyjna kombinacja sprawia, że eliksir młodości jest przeznaczony dla każdego rodzaju cery, niezależnie od wieku. U kobiet młodszych opóźnia, zaś u kobiet dojrzałych niweluje związane z wiekiem efekty starzenia się skóry. Stosując Sharley Youth Elixir w codziennej pielęgnacji, zachowasz piękną i młodą cerę na długie lata.

PODZIEL SIĘ PIĘKNEM

Trzy wyjątkowe kobiety. Jeden uniwersalny krem dla każdej z nich. Magda Bogulak, właścicielka Kliniki Sharley, kosmetolog z 20-letnim doświadczeniem, oraz jej córki Iga i Martyna, absolwentki kosmetologii i psychologii, dzielą się z innymi kobietami swoim sekretem długotrwałego piękna. Ty też możesz podzielić się pięknem. Chcesz ofiarować bliskiej sobie kobiecie coś wyjątkowego? Ofiaruj jej eliksir młodości Sharley Youth Elixir.